Oficiálne stránky SK

Doména www.senec.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej správy mesta Senec.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Kluby dôchodcov

Klub dôchodcov pri MsÚ v Senci

Klub dôchodcov pri MsÚ v Senci hľadá novú vedúcu alebo vedúceho

Ako mnohí viete, v januári som mestu Senec dala ako vedúca výpoveď. S výborom sme hľadali nového predsedu (vedúcu) klubu dôchodcov. Nepodarilo sa nám to. Mnohí ste sa ma vtedy pýtali, ako to bude ďalej s plánovanými výletmi pre rok 2024. Sľúbila som, že všetky plánované výlety dokončím. Rok 2024 sme začali výročnou členskou schôdzou.

Z hľadiska turistiky máme každý utorok okrem júla a augusta prechádzku okolo jazier nordic walking. Stretávame sa pri jazere na juhu pri helioporte. V marci sme boli v múzeu, dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí o histórii Senca. V apríli sme boli vo Viedni. Pozreli sme si zámok Schönbrunn s výkladom o živote rodiny Habsburgovcov a navštívili sme Dom mora. V júni sme boli na výlete v Maďarsku v malebnom mestečku Hévíz s termálnym jazerom. Ubytovanie sme mali v štvorhviezdičkovom hoteli s bazénom a s polpenziou. Mali sme krásne počasie. V júli sme sa boli kúpať v Mosonmagyárovári a v auguste Lipóte. V septembri budeme v Piešťanoch v hoteli Magnólia, kde je aj bazén a ponúka viac procedúr. Ostáva nám už len jeden výlet a to do Budapešti na vianočné trhy. Blíži sa nám tiež október a posedenie k mesiacu úcty k starším.

Bolo by výborné, keby sa nám prihlásili záujemcovia o funkciu predseda (vedúci / vedúca) klubu dôchodcov, aby mohla byť ešte pred októbrovým posedením schválená výborom a na posedení už predstavená aj členom klubu. Prihlásiť sa môže na mail locziovag@senec.sk.

Anka Ruhigová