Oficiálne stránky SK

Doména www.senec.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej správy mesta Senec.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Život v meste

Portál maďarskej komunity szenc.sk

Portál – webstránka seneckej maďarskej komunity www.szenc.sk – vznikol na základe jednoduchej myšlienky v roku 2007: mať účinný a jednoduchý nástroj na informovanie predovšetkým seneckých obyvateľov a užšieho okolia okresného mesta, hovoriacich po maďarsky. Ako prvotný cieľ si stanovil informovať a podujatiach v maďarskom jazyku, stránka však prináša aj spoločenské témy vo forme článkov od rôznych spoločenských skupín, ako sú kultúrne spolky, školy, škôlky, politické zoskupenia, atď.

Členovia redakcie sú dobrovoľníci, obetujúc svoj voľný čas, za čo im v mene obyvateľov vyjadrujeme veľkú vďaku.

Redakcia úzko spolupracuje s mestom Senec, vzájomne si vypomáhajú pri redakčnej činnosti, napr. pri fotení udalostí a písaní článkov. Je dlhé roky podporovaná mestom Senec, hlavne pri zaobstarávaní foto a IT techniky, ktorá je potrebná pri práci na stránke. Ďakujeme.

Gabriel Agárdy, šéfredaktor www.szenc.sk